Tarzına Uygun Sweatshirtler!

2023-02-14

Tarzınızı Yansıtacak Kadın Sweatshirt ModelleriSweatshirtler, soğuk günlerin ve mevsim geçişlerinin vazgeçilmez parçalarından birisidir. Kadın kıyafetleri içerisin günlük giyim olmazsa olmaz parçaları olan sweatshirt modelleri, her tür alt giyimle kombinlenebilmektedir. 

Sweatshirt Modelleri

Kadın giyimin en rahat ve şık parçalarından birisi olan sweatshirtlerin her tarza uygun yüzlerce modeli mevcut. Kimi zaman spor kimi zaman casual olarak kombinleyebileceğiniz sweatshirt modelleri arasında en sık kullanılan modeller:

  • Baskılı sweatshirt
  • Oversize uzun sweatshirt
  • Kadın kapşonlu sweat
  • Basic kapşonlu sweat
  • Fermuarlı sweatshirt

Yüzlerce farklı desen ve renkte tasarlanan bu sweatshirt modelleri her alt giyim grubu ile uyum sağlayabilir ve günü kurtarabilir. Birbirinden renkli kadın sweat modelleri için siz de hemen Eyyo sweatshirt koleksiyonuna göz atın!

Baskılı Sweatshirt

Siz de soğuk geçen günlerinizi rengarenk baskılarla süslenmiş sweatshirtler ile ısıtmak istemez misiniz? Yeşil, mor, sarı, mavi ve daha birçok farklı renk seçeneği bulunan baskılı sweatshirt modelleriyle tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Basic tek renk taytlar, eşofman altları veya kot pantolonlar ile kombinleyebileceğiniz baskılı sweatshirt modelleri ile modunuzu yakalayın. İster slogan baskılı modelleri isterse desen baskılı modelleri tercih ederek tarzınızı tamamlayın.

Kadın Kapşonlu Sweat

Ansızın yakalandığınız soğuklar veya yağmurlu havalarda, başınızı soğuktan koruyacak en kolay yol kadın kapşonlu sweat modelleri olmaktadır. Kadın kapşonlu sweat modellerini, spor görünümü sayesinde tayt veya jogger eşofman altı ile kolaylıkla kombin yapabilirsiniz. İster baskılı sweatshirt isterse basic kapşonlu sweat ile tarzınızı en rahat parçalar ile yansıtın. Eyyo sweatshirt koleksiyonundaki soğuk havaların olmazsa olmazı kapşonlu sweat modellerine bakarak görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Oversize Uzun Sweatshirt

Son yılların trendi oversize modeller, her kadının kurtarıcı parçası olmuş durumda. Oversize modelde tişört ve gömleklerin yanı sıra oversize uzun sweatshirt modelleri de öne çıkan giyim parçaları arasında. Kadın giyimin en rahat kıyafetlerinden olan oversize kadın sweat modelleri, kolaylıkla kombinleyebileceğiniz parçalar diyebiliriz. Serin yaz akşamlarında mini şortlar üzerine giyebileceğiniz uzun sweatshirt modelleri görünümünüzü tamamlarken içinizi ısıtacak. Uzun sweatshirt ile kombinlendiğinde hem spor tarzınızı tamamlayan hem de rahatlığı yakaladığınız taytları da tercih edebilirsiniz.

Yürüyüşe çıkarken, buluşmaya giderken veya alışveriş yaparken, kısacası günün her anında, salaş görünümü ile tarz duran uzun sweatshirt modellerini tercih edebilirsiniz. Oversize baskılı sweatshirt, basic kapşonlu sweat gibi çeşitleri bulunan oversize modeller ile rahatlığın kapılarını aralayın.

Eyyo Sweatshirt Koleksiyonu

İster baskılı ister basic, her giyim tarzına uygun kadın sweatshirt modellerine Eyyo üzerinden ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde tercih edebileceğiniz zamansız parçalardan olan sweatshirt modelleri ile siz de rahatlığı yakalayın.

Filtre